collapse

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - |)()N|

Pages: [1]
1
AMXX Addons / Public Addons Rehlds/Linux
« on: October 29, 2020, 10:44:09 PM »


<br /><br /><br /><br /><br /><br />


AMX Mod X v1.10.0.5390
MetaMod v1.3.0.128
Reunion v0.1.0.113
ReAuthCheck v0.1.6
ReSemiclip v2.3.9
SafeNameAndChat v1.1

Anticheats :
WHBlocker v1.5.697
Hackdetector v0.15.328.lite
ReAimDetector v0.2.2

.

Amxx Plugins:

Advanced Bullet Damage
Reset Score
Spec Bots
Ping Faker
Autoresponder/Advertisment
AMXX Gag MENU
C4 HUD Timer
Admin Free Look
Simple Afk Slayer in 30 sec.
No Flash Team
Chat Round Message
Auto Round Restart

Download link : http://www.mediafire.com/file/2st0re4vdvht2ml/public+addons+rehlds+linux.rar/file

Instalimi : folderin addons dhe filen liblist.gm extraktoni ne folderin cstrike

.

2
AMXX Plugins / Si te postoni Amxx Plugins
« on: September 04, 2020, 07:02:56 AM »
Postimi behet ne ket menyre

1.Emri i Pluginsit

2. Pershkrimi qa permban dhe cvarsit e plugins

3.Se paku te kete 1 Foto (per te ngarkuar foto Klikoni  Add image to post )

4.Uploadoni Filet .amxx .dhe sma ne  duke klikuar Attachments and other options > Attach

Kliko ketu per te pare 1 shembull

https://gamingkosova.com/forum/index.php?topic=9.0

.
3
GameZone Public #1 / Kosova GameZone Public
« on: August 07, 2020, 08:27:42 PM »
Kosova GameZone Public

ip : 178.238.233.149:27015Server esht Public , perdor anticheats , anti fake player ,

Update ne server knife skins mod
Skinsa te CS:GO nuk kan efekte jan veq skins
shkruaj /knife per ti ndryshuar skinsat e thikav

.

4
CS 1.6 DOWNLOAD / CS 1.6 SOURCE EDITION
« on: July 15, 2020, 07:00:52 PM »
CS 1.6 SOURCE EDITION

Features:

Modelet e lojtarėve CSS
Modelet e pengjeve CSS
Modelet e duarve dhe armeve te CSS
Tinguj CSS
Lloje tė reja
GUI dhe HUD nga Burimi Counter-Strike
Bots (Kontrollet: "H")
Garantohet tė ekzekutohet nė Windows 10+ dhe versionet e mėparshme
48 proto
Mbrojtje 100% Anti-Hacking
Shpejtėsia e pakufizuar e shkarkimit
Instalim i shpejtė (mė pak se njė minutė)

Linku per shkarkim : http://down-cs.su/source/counter/counter.php?book=1

burimi : down-cs.su

5
CS 1.6 DOWNLOAD / CS 1.6 WARZONE
« on: July 15, 2020, 06:49:29 PM »
CS 1.6 WARZONE
Features:

Dizajn i ri
Modelet e armėve me avull
WarZone origjinal HUD
Bots (Kontrollet:  H )
Garantohet tė ekzekutohet nė Windows 10+ dhe versione tė tjera
47/48 proto
Mbrojtje 100% Anti-Hacking
Shpejtėsia e pakufizuar e shkarkimit
Instalim i shpejtė (mė pak se njė minutė)

Shkarkoni http://down-cs.su/warzone/counter/counter.php?book=1

.

6
CS:Source / Re: CS:Source v34
« on: July 15, 2020, 12:16:42 AM »

7
AMXX Plugins / Zjarri nė vrimė!' (+ ngjyra)
« on: July 12, 2020, 05:35:22 PM »
 'Zjarri nė vrimė!' (+ ngjyra)
Pėrshkrim
Plugin siguron tekst me ngjyra shtesė pėr "Zjarr nė vrimė!" mesazh radio chat.
Ngjyra dhe teksti janė tė ndryshme pėr secilin lloj granate dhe mund tė ndryshohen.
Kjo do tė ndihmojė shokėt e skuadrės qė tė marrin llojin e granatės sė hedhur dhe tė veprojnė nė pėrputhje me rrethanat.
Kėrkoni pėr shenjėn "EDITABLE" nė kodin burimor tė shtojcės pėr tė konfiguruar tekstin dhe ngjyrėn.shembuj
Lojtar (RADIO): Zjarr nė vrimė! [eksploziv]
Player (RADIO): Zjarr nė vrimė! [flashbang]
Lojtar (RADIO): Zjarr nė vrimė! [smokegren]
kredite
Metoda e tekstit tė bisedės me ngjyra tė dėmtuara tė shpirtit
p3tsin - metoda e tejkalimit tė ngjyrave tė ekipit

8
CS 1.6 DOWNLOAD / CS eSK UCP 8.5 UCP
« on: July 05, 2020, 08:35:32 PM »
CS eSK UCP 8.5 UCP
PeR Lojėn
Counter-Strike ėshtė reklamuesi mė i popullarizuar i ekipit nė internet nė histori, dhe pėr arsye tė mirė. Mė shumė se njė dekadė, ajo ėshtė akoma mė e mira dhe loja mė argėtuese e llojit tė saj, ka skenarėt mė tė mirė dhe ėshtė vendi mė i mirė pėr lojtarė qė vėrtet tė tregojnė aftėsitė e tyre tė miut.

Luaj lojėn e veprimit nė internet numėr 1 nė botė. Angazhoheni nė njė markė tepėr realiste tė luftės terroriste nė kėtė lojė ekstremisht tė popullarizuar me bazė ekipin. Ally me shokėt e skuadrės pėr tė pėrfunduar misionet strategjike. Merrni faqet e armikut. Pengje shpėtimi. Roli juaj ndikon nė suksesin e ekipit tuaj. Suksesi i ekipit tuaj ndikon nė rolin tuaj.

TIPARET

- Vetėm madhėsia e konfigurimit 230MB
- 100% i pastėr shqyej nga GCFs Steam (skedarėt e lojėrave tė cache)
- Protokolli i dyfishtė (48 + 47) Klienti
- Klienti mund tė bashkohet me P47, si dhe serverėt P48
- Protokolli i dyfishtė (48 + 47) Pėrfshihet gjithashtu Serveri i Dedikuar
- Serveri i Dedikuar dhe i Dėgjuar (
Duke punuar me avull dhe jo me avull) - Shfletuesi i serverit qė funksionon me skedat e Internetit, tė Preferuar dhe LAN
- Mbrojtje e plotė kundėr tė gjitha llojeve tė serverėve tė ngadaltė tė hakerimit
- E pėrputhshme me ANTICHEATS UCP
- HLTV ėshtė gjithashtu i pėrfshirė dhe funksionon
- Versioni i motorit ( 1.1.2.6 build 4554) - Mund tė pėrdoret
nė internet dhe LAN
- Mund tė pėrdoret si Portable

KĖRKESAT E SISTEMIT
MINIMUM:  Procesor 500 mhz, kartelė 96MB, kartė video 16mb, Windows XP, Mouse, Tastierė, Lidhje nė Internet

REKOMANDUAR:  800 mhz procesor, 128mb ram, 32mb + kartė video, Windows XP, Mouse, Tastierė, Lidhje nė Internet

PLANI ME UCP 8.5

ose

PLAY ME SHERSRBIMET NOSTEAMLinku per shkarkim : http://www.mediafire.com/file/qwelg2ow3gff174/cs_1.6_esk_ucp_8.5.rar/file.

9
CS 1.6 TOOLS / Si tė bėni logon Spray me HL TagConverter
« on: July 05, 2020, 06:42:54 PM »
Si tė bėni logon Spray me  HL TagConverter
Ky ėshtė njė program i lehtė pėr t’u pėrdorur. gjithēka qė duhet tė bėni ėshtė tė hapni imazhin qė ju pėlqen tė spėrkatni nė CS (Open Image). "Rregulloni imazhin" dhe shtypni "Shndėrroni nė 256 ngjyra" dhe pastaj shtypni Ruaj dhe ruajeni si njė skedar WAD dhe do tė keni mbaruar ...

Tėrhiqni skedarin: Tempdecal.wad nė
kompjuterin tim -> C: \ -> C: \ Programi Skedarė \ Avulli \ Steapapps \ USERNAME TUAJ T ST GJITHA! \ Counter-grevė \ cstrike


10
CS:Source / CS:Source v34
« on: July 05, 2020, 12:15:21 PM »

Counter-Strike: Source ėshtė njė revole klasike ku ju mund tė zgjidhni tė jeni njė terrorist ose njė polic. Loja u zhvillua nga Korporata Valve dhe miliona njerėz nė tė gjithė botėn po e luajnė atė me vite. Nė kėtė lojė, si seritė e tjera CS, ēdo raund fitohet ose me plotėsimin e objektivave (duke hedhur nė erė bomba ose pengje shpėtimi) ose duke vrarė tė gjithė anėtarėt e ekipit kundėrshtar.Counter Strike: Shkarkim burimi v34 ose v84
Kėrkesat e sistemit:
Sistemi Operativ:  Windows 2000 / XP / Vista /
7/8 Procesori:  Memory Dual Core 1.7 GHz
:  512 MB
HDD  minimale : tė paktėn  2 GB
Memory Video me Hapėsirė ​​tė Lirė :  64 MB Mė e  ulėt, 512MB e rekomanduar
Rrjeti:  256 Kbps  Lidhje nė Internet pėr Multiplayer
Sigurisht, Kartelė e Tingullit, Tastierė dhe Mouse.Counter Strike: Burimi v. 34 

Versioni 7 i protokollit tė rrjetit
Exe version 1.0.0.34 ndėrtuar: 17:27:58 3 dhjetor 2009 (4044)
Mbėshtetje e gjuhės amtare nė pseudonimin, bisedėn dhe tastierėn
Lista e serverėve tė lojės  (nuk ka gabime tė "vlefshmėrisė sė avullit" ose gabime tė vlefshme tė versionit)
Tani ju keni njė listė tė madhe tė serverėve tė Internetit (> 1000) nė tė gjithė botėn pa pritur 1 minutė.
Mbrojtje e ngadaltė e hakerave
Bota tė pėrfshira
Logot e reja
Windows XP / Vista / 7/8 i pajtueshėm
Mbėshtetje shumė-gjuhėshe

Linku per shkarkim : http://download.expandedcs.com/eXpandedCS_CSS_v34.exe

11
CS 1.6 TOOLS / HLTV Weapon Models for CS 1.6
« on: July 05, 2020, 12:35:55 AM »
HLTV Weapon Models for CS 1.6Just copy and replace the files into cstrike/models folder. Hope you like it!


source : https://gamebanana.com/skins/116474

Pages: [1]

* 178.238.233.149:27015

* Member Information

 
 
Welcome, Guest. Please login or register.

* Who's Online

  • Dot Guests: 2
  • Dot Hidden: 0
  • Dot Users: 1
  • Dot Users Online:

* Shoutbox

Refresh History

* Recent Posts

Public Addons Rehlds/Linux by |)()N|
[October 29, 2020, 10:44:09 PM]


CS:Source v34 by asd
[October 26, 2020, 07:55:57 PM]


Si te postoni Amxx Plugins by |)()N|
[September 04, 2020, 07:02:56 AM]


Kosova GameZone Public by |)()N|
[August 07, 2020, 08:27:42 PM]


CS 1.6 SOURCE EDITION by |)()N|
[July 15, 2020, 07:00:52 PM]

* Statistics

  • stats Total Members: 86
  • stats Total Posts: 12
  • stats Total Topics: 10
  • stats Total Categories: 6
  • stats Total Boards: 22
  • stats Most Online: 102

* Theme SelectionForum Default

Permanently
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal