• CS 1.6 SOURCE EDITION 5 0 5 1
Currently:  

Author Topic: CS 1.6 SOURCE EDITION  (Read 149 times)

Offline |)()N|

CS 1.6 SOURCE EDITION
« on: July 15, 2020, 07:00:52 PM »
CS 1.6 SOURCE EDITION

Features:

Modelet e lojtarėve CSS
Modelet e pengjeve CSS
Modelet e duarve dhe armeve te CSS
Tinguj CSS
Lloje tė reja
GUI dhe HUD nga Burimi Counter-Strike
Bots (Kontrollet: "H")
Garantohet tė ekzekutohet nė Windows 10+ dhe versionet e mėparshme
48 proto
Mbrojtje 100% Anti-Hacking
Shpejtėsia e pakufizuar e shkarkimit
Instalim i shpejtė (mė pak se njė minutė)

Linku per shkarkim : http://down-cs.su/source/counter/counter.php?book=1

burimi : down-cs.su

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal