• CS:Source v34 5 0 5 1
Currently:  

Author Topic: CS:Source v34  (Read 215 times)

Offline |)()N|

CS:Source v34
« on: July 05, 2020, 12:15:21 PM »

Counter-Strike: Source ėshtė njė revole klasike ku ju mund tė zgjidhni tė jeni njė terrorist ose njė polic. Loja u zhvillua nga Korporata Valve dhe miliona njerėz nė tė gjithė botėn po e luajnė atė me vite. Nė kėtė lojė, si seritė e tjera CS, ēdo raund fitohet ose me plotėsimin e objektivave (duke hedhur nė erė bomba ose pengje shpėtimi) ose duke vrarė tė gjithė anėtarėt e ekipit kundėrshtar.Counter Strike: Shkarkim burimi v34 ose v84
Kėrkesat e sistemit:
Sistemi Operativ:  Windows 2000 / XP / Vista /
7/8 Procesori:  Memory Dual Core 1.7 GHz
:  512 MB
HDD  minimale : tė paktėn  2 GB
Memory Video me Hapėsirė ​​tė Lirė :  64 MB Mė e  ulėt, 512MB e rekomanduar
Rrjeti:  256 Kbps  Lidhje nė Internet pėr Multiplayer
Sigurisht, Kartelė e Tingullit, Tastierė dhe Mouse.Counter Strike: Burimi v. 34 

Versioni 7 i protokollit tė rrjetit
Exe version 1.0.0.34 ndėrtuar: 17:27:58 3 dhjetor 2009 (4044)
Mbėshtetje e gjuhės amtare nė pseudonimin, bisedėn dhe tastierėn
Lista e serverėve tė lojės  (nuk ka gabime tė "vlefshmėrisė sė avullit" ose gabime tė vlefshme tė versionit)
Tani ju keni njė listė tė madhe tė serverėve tė Internetit (> 1000) nė tė gjithė botėn pa pritur 1 minutė.
Mbrojtje e ngadaltė e hakerave
Bota tė pėrfshira
Logot e reja
Windows XP / Vista / 7/8 i pajtueshėm
Mbėshtetje shumė-gjuhėshe

Linku per shkarkim : http://download.expandedcs.com/eXpandedCS_CSS_v34.exe

Offline |)()N|

Re: CS:Source v34
« Reply #1 on: July 15, 2020, 12:16:42 AM »

Offline asd

Re: CS:Source v34
« Reply #2 on: October 26, 2020, 07:55:57 PM »
nice version

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal