• Si tė bėni logon Spray me HL TagConverter 5 0 5 1
Currently:  

Author Topic: Si tė bėni logon Spray me HL TagConverter  (Read 2632 times)

Offline |)()N|

Si tė bėni logon Spray me HL TagConverter
« on: July 05, 2020, 06:42:54 PM »
Si tė bėni logon Spray me  HL TagConverter
Ky ėshtė njė program i lehtė pėr t’u pėrdorur. gjithēka qė duhet tė bėni ėshtė tė hapni imazhin qė ju pėlqen tė spėrkatni nė CS (Open Image). "Rregulloni imazhin" dhe shtypni "Shndėrroni nė 256 ngjyra" dhe pastaj shtypni Ruaj dhe ruajeni si njė skedar WAD dhe do tė keni mbaruar ...

Tėrhiqni skedarin: Tempdecal.wad nė
kompjuterin tim -> C: \ -> C: \ Programi Skedarė \ Avulli \ Steapapps \ USERNAME TUAJ T ST GJITHA! \ Counter-grevė \ cstrike

« Last Edit: July 15, 2020, 09:11:09 PM by Doni »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal